Mieszanka stylów w bieli + DIY: zagłówek łóżka


W tym mieszkanku mamy dosłownie wszystko - nowoczesne meble w kuchni oraz kominek, dodatki w stylu shabby chicvintage, skandynawskie mebelki, elementy retro oraz industrialne, a nawet odrobinę glamour, jak się dobrze poszuka. Jednym słowem miszmasz, czyli dla każdego coś ładnego.

Zwiedzając mieszkanie, zwróćcie uwagę na sypialnię, a dokładniej zagłówek łóżka. Coś takiego można bez problemu wykonać samemu, nawet nie mając pojęcia o stolarce. Kupujemy w sklepie budowlanym deski (przytną Wam na wymiar), białą farbę i gwoździe lub wkręty, dla tych bardziej zaawansowanych;) Troszkę pracy twórczej i w jedno popołudnie mamy oryginalny i śliczny zagłówek!Zdjęcia: www.lundin.se

4 komentarze:

 1. Świetny blog, zapraszam do mnie po baner Blog na medal!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy artykuł. Biel to fajny kolor we wnętrzu bo je rozjaśnia a to jest jednak cenne zwłaszcza w takim klimacie w jakim my żyjemy- przez pół roku przecież jest ciemno.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham białe wnętrza, ale z moimi chęciami do porządków to szybko byłyby szare :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też uwielbiam jasne wnętrza. Tym bardziej, że mieszkanie, które niedawno kupiłam tutaj lokum-deweloper.pl jest stosunkowo małe i w sumie inna kolorystyka mocno by przytłumiła to wnętrze. I pomniejszyła. A tak już w sumie od samego wejścia wygląda wszystko na większe niż jest w rzeczywistości.

  OdpowiedzUsuń