Wspaniały dom na przedmieściach Londynu


Zachwyciłam się tym domem głównie ze względu na cudowną jadalnię pod szklanym dachem oraz dużą, elegancką kuchnię. Wnętrza urządzono w klasycznym stylu, w odcieniach szarości i beżu. Aranżację cechują dobre jakościowo meble, ciekawe dodatki i dbałość o każdy detal.

Kuchnia

Klasyczna biała zabudowa świetnie się komponuje z jasno szarymi ścianami. Bez wątpienia największą ozdobą pomieszczenia jest wyspa z bardzo eleganckimi stołkami. Industrialne, szare lampy też świetnie tu pasują.Jadalnia

Moim zdaniem najbardziej spektakularne pomieszczenie w tym domu. Wysoki, szklany sufit oraz duże drzwi prowadzące na taras robią niesamowite wrażenie. Dzięki nim aranżacja nabrała lekkości i kojarzy mi się nieco z oranżerią lub szklarnią. Podoba mi się też kwadratowy stół, a krzesła są po prostu boskie!
Hol w rustykalnym klimacie

Drewniane ławy, konsole i kosze świetnie się komponują z klasyczną elegancją, dzięki zachowaniu tej samej kolorystyki. To one sprawiają, że aranżacja jest ciekawa i niebanalna.
Salon - biblioteka

Stonowane wnętrze z miękkimi kanapami i podnóżkami. Idealne do spędzania leniwych wieczorów z książką w blasku kominka.Sypialnia

Elegancka i subtelna. W oczy rzuca się wzór gałęzi z ptaszkami nad zagłówkiem łóżka. Największą ekstrawagancją pokoju jest jednak wolnostojąca wanna na nóżkach. To zdecydowanie rozwiązanie dla odważnych:)


~Linka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz