Śliczny dom połączony z ogrodem szklanymi panelami


Najpierw troszkę lifestyle'a:) Wczoraj miałam taki mój dzień dziecka :) i Łukasz zabrał mnie do IKEA. Zostawił mnie pod wejściem i dał zielone światło na zakupy. Chyba się domyślacie jak to się skończyło? Dokładnie, w połowie sklepu zadzwoniłam, żeby przyszedł mi pomóc, bo mam torbę wypchaną po brzegi i dywan pod pachą, i już nie mam sił tego wszystkiego targać, a jeszcze kilka działów przede mną :) 

Zakupy to niesamowicie męczące zajęcie. Po powrocie do domu byłam taka wykończona, że mimo szczerych chęci o blogowaniu nie było mowy. Dziś jednak zwarta i gotowa mam dla Was nową dawkę inspirujących zdjęć.

To letni dom w południowej części Hiszpanii. Jego największą zaletą są ogromne okna wychodzące na taras. W sumie nawet nie okna, tylko szklane panele. Wyglądają niesamowicie, bo można je rozsuwać i wtedy jadalnia, salon i ogród wtapiają się w jedną całość.W pokoju dziecięcym wypatrzyłam coś ładnego - pościel w kwiaty i ptaszki.Zdjęcia: www.elmueble.com
~Linka

2 komentarze:

  1. Mnie też w IKEA zawsze rąk brakuje. :) Mogłabym w hiszpanii mieszkać, gdzieś blisko Barcelony, bardzo lubię tamtejszy klimat. Taki dom byłby cudowny. Dobrze było chwilkę pomarzyć. :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie bez powodu w IKEA są te wózeczki:) ale powinno ich być więcej w połowie sklepu, bo wchodząc to ja zawsze myślę, że przecież dużo nie wezmę:)

      Usuń