Niesamowity dom z bali w Montanie


Kochani dzisiaj mam małe opóźnienie. Mam nadzieję, że stali czytelnicy mi wybaczą:) Tak to czasem bywa, gdy ma się się pod opieką czworonogi. Dziś byliśmy na szczepieniu z kotem. Muszę przyznać, że zniósł to bardzo dzielnie. Szczerze mówiąc miał minę, jakby miał to wszystko w nosie, więc chyba traumy nie będzie:) 

No ale to nie blog o moim mruczku, tylko o wnętrzach więc wracam do rzeczy. Dziś wyszperałam dla Was świetny dom z bali w Montanie. Bardzo eko i bardzo ciekawy. 

Wewnątrz oprócz ścian z bali, drewnianych podłóg i sufitów mamy też wstawki z kamienia. Stolarka w tym domu naprawdę zachwyca. Z gałęzi zrobiono na przykład balustrady oraz łóżka. Naprawdę fantastyczne! 

A między tymi naturalnymi cudami jakby nigdy nic stoją sobie eleganckie meble. Kontrast najbardziej rzuca się w oczy w kuchni urządzonej z białymi szafkami i lśniącymi marmurowymi blatami. 

Dość gadania, teraz najfajniejsza część, czyli zdjęcia:)


~Linka

3 komentarze:

 1. Dom piękny ale ten widok dookoła...

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowite, szukałam podobnej inspiracji dla bliskiej osoby, ale jakoś nie mogłam trafić na nic w jej klimacie, ten dom jednak wpisuje się idealnie.Fantastyczny "kąt" z winami.A to łóżko piętrowe.Widok z zewnątrz bajeczny.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń