Ciekawa kuchnia ze szklaną ścianą


Jedni wolą otwartą kuchnię, inni nie chcą, by obiadowe zapachy panoszyły się po całym domu. Oczywiście obie wersje mają swoje plusy i minusy. Dziś wyszperałam dla Was piękną i bardzo sprytnie urządzoną kuchnię, która tak naprawdę dzieli się na trzy pomieszczenia - kuchnię właściwą, spiżarnię oraz jadalnię.

Dzięki szklanym ścianom do jadalni dociera dużo naturalnego światła i mimo "separatora" podział na strefy jest bardzo subtelny.

Ci co mnie znają wiedzą, że sprzątanie nie jest moim ulubionym zajęciem ;) Jednak paradoksalnie bardzo lubię porządek. Podoba mi się, że w tej kuchni wszystko ma swoje miejsce. To bardzo ułatwia utrzymanie porządku. Czyż te szuflady nie wyglądają idealnie? Niestety moje prezentują się tak, jakby przeszło przez nie tornado:/ Ale dobrze wiedzieć, że da się na tym chaosem zapanować. Cóż, może mi też się kiedyś uda.Zdjęcia: www.elmueble.com
~Linka

3 komentarze:

  1. rozwiązanie niebanalne i ciekawe, choć te otwarte półki z produktami spożywczymi kojarzą mi się z wystawą sklepu ;-) duży plus za białą gładką zastawę :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajnie urządzona kuchnia, lubię gdy w kuchni wszystko ma swoje miejsce, także szóstka za rozplanowanie i organizację. :)
    pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń