Black & white plus mieszanka stylów

Właściciele tego mieszkania zdecydowali się na prostotę, charakteryzującą styl skandynawski. Urozmaicili go jednak akcentami industrialnymi oraz nowoczesnymi. Efekt jest bardzo ciekawy.

W salonie znajdują się jedynie meble wypoczynkowe oraz szafka pod telewizor. Klasyczna kanapa, szezlong, futerka na fotelach oraz liczne poduszki sprawiają, że wnętrze jest przytulne. Kilka czarno-białych grafik dodało wnętrzu nieco nowoczesności. W zupełnie innym stylu jest piec kaflowy w kącie pokoju. Zaskakuje, ale i zdobi. 
Przedpokój pełni jednocześnie funkcję biblioteczki. Pokój dziecięcy konsekwentnie urządzono w stylu cechującym całe mieszkanie. Kolory ograniczono do minimum. O tym, że mieszka tu maluch świadczy jedynie rozmiar łóżka oraz stoliczek z krzesełkiem. 


W sypialni najbardziej rzuca się w oczy duże łóżko oraz masywny, zielony piec kaflowy. Ciekawym rozwiązaniem jest tutaj okno do pokoju dziecięcego - jedyne źródło naturalnego światła. Proste lampki zawieszone wokół framugi dodają wnętrzu przytulności. Kuchnię cechuje prostota. Białe szafki, biała podłoga i białe ściany. Do tego mała liczba dodatków, głównie czarnych i szarych. Nawet dwa duże plakaty oraz zegar nad lodówką, są proste i stonowane.


Źródło zdjęć: www.objekt.fastighetsbyran.se

I jak Wam się podoba? Dla mnie trochę zbyt chłodno i sterylnie, aczkolwiek sporo detali chętnie zobaczyłabym u siebie. 

Buziaki i uściski!

Linka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz